18 жовтня 2019 року у Харкові відбудеться форум Харківської реформаторської коаліції та харківського осередку Української академії лідерства «Реформи в Харкові: успіхи і виклики». 

 

Під час форуму будуть підсумовані результати роботи коаліції впродовж 2018-2019 років за напрямками «Відкрита рада», «Нова школа» і «Доступний простір»; презентуємо успіхи, які було досягнуто у співпраці з представниками окремих департаментів і управлінь Харківської міської ради та Харківської ОДА; окреслимо коло проблемних питань, які впливають на якість життя людей та потребують втручання громадськості й органів місцевого самоврядування задля їх комплексного вирішення; представимо спільне бачення процесу розвитку коаліції на 2019-2022 роки. 

 

Метою заходу  є зміцнення партнерських зв’язків Харківської реформаторської коаліції та залучення правозахисників, журналістів, громадських діячів, представників місцевого самоврядування та органів регіонального управління, громадських організацій та регіональних коаліцій.

 

Спільне напрацювання досвіду з впровадження реформ дозволить сформувати стійке усвідомлення механізмів їх подальшої реалізації та стане запорукою прогнозованих результатів. 

Реєстрація обов’язкова 

Дата й час проведення: 18 жовтня, з 09:00 до 17:30.

Локація: м. Харків, майдан Свободи, 7, Готель «Харків» (Велика зала)

Організатори: Харківська реформаторська коаліція та Харківський осередок Української академії лідерства  

 

Захід представлений Харківською реформаторською коаліцією в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст форуму є винятковою відповідальністю Харківської реформаторської коаліції i не обов’язково відображає погляди USAID або уряду США.