Новини

Рівне та Богуслав посилюють свої коаліції

2-3 лютого у Рівному відбувся тренінг по інституційному розвитку для коаліцій Рада Реформ Рівного та Коаліція реформ Богуслава. Тренінг відбувся в рамках проекту “РПР та місцеві коаліції: синергія співпраці” від Інституту громадянського суспільства та Реанімаційного Пакету Реформ.

Протягом двох днів члени рад обох коаліцій, представники ГО-учасниць коаліцій за допомогою тренерів аналізували попередній досвід коаліції, працювали над викликами, з якими зіштовхують громадські активісти та визначали потреби коаліцій. Закріпленню інформації  сприяли вправи, завдяки яким вдалось налагодити теплий контакт між усіма учасниками тренінгу.

Представники регіональних коаліцій проаналізували стан справ у своїх коаліціях, що допомогло зрозуміти на виконанні яких критеріїв потрібно сконцентруватися. Після цього учасники обговорили результати та зрозуміли, що для коаліцій потрібно працювати над розробкою та дотриманням внутрішніх політик та правил, які забезпечують сталість коаліцій.

Тренери з Реанімаційного Пакету Реформ поділились викликами, з якими вони зіштовхнулись в роботі коаліції та розповіли яким чином вдалось їх подолати. Це стало причиною обговорення необхідних заходів, які допоможуть посилити коаліцію, її адвокаційні, комунікаційні спроможності та внутрішню взаємодію.

В кінці тренінгу рівненська та богуславська коаліції обговорили успішний досвід в реалізації цілей, що зазначені в їх дорожніх картах реформ та обговорили майбутню діяльність.