Новини

“Разом і зміни робити легше!” – комунікаційники на спільних навчаннях обговорили подальшу роботу

Представники регіональних коаліцій, серед яких більшість комунікаційники, а також члени рад та працівники секретаріатів, вперше зустрілись в Києві. На дводенному тренінгу учасники працювали над аналізом цільових аудиторій, з якими працюють коаліції, обговорювали критерії успішних інформаційних кампаній, ділились досвідом у комунікаціях, шукали спільні сфери роботи у своїх коаліціях.

Першого дня учасники разом з Іриною Тітаренко, співзасновницею навчального центру для комунікаційників в неприбутковому секторі “Практикум”, вправлялися в аналізі своїх цільових аудиторій та вмінні підібрати ефективний і влучний меседж для цих аудиторій. Незважаючи на те, що цей тренінг – перший досвід роботи для комунікаційників з різних коаліцій в одній команді, робота виявилась насиченою на обговорення та пропозиції.

Другого дня учасники вчились залучати журналістів на свої заходи та підбирати влучні меседжі для чиновників. Про це для представників коаліцій розповіла журналістка та PR-менеджерка Інна Неродик. Вона також поділилась своїм досвідом співпраці з журналістами, будучи в команді Реанімаційного Пакету Реформ.

Важливим елементом обговорення було розуміння коаліціями своєї ролі в міжкоаліційних комунікаціях. В такій мережі з регіональних коаліцій кожен учасник матиме змогу безперешкодного доступу до матеріалів інших коаліцій, обміну експертними думками та спільного напрацювання галузевих матеріалів. Надія Мазур, комунікаційниця Реанімаційного Пакету Реформ, розповіла про інструменти, якими будуть користуватися комунікаційники для обміну інформацією між собою, а також про засади співпраці регіональних коаліцій та Реанімаційного Пакету Реформ.

На завершення, Інна Неродик промоделювала дискусію між учасниками коаліцій, на якій вони поділились прикладами успішних та неуспішних комунікацій.

Команда регіонального відділу щиро сподівається, що цей захід розпочне системну та спільну комунікацію регіональної співпраці назовні!