Новини

Проінформовані — значить озброєні: як коаліції аналізували свою роботу

Відбувся тренінг з організаційного розвитку для регіональних коаліцій з Тернополя, Рівного та Кропивницького, на якому представники коаліцій проводили аналіз результатів своєї діяльності, визначали слабкі і сильні сторони, будували плани на майбутнє та обмінювалися практиками.  Одним із ключових завдань стало навчитися правильно інформувати громадян про результати діяльності коаліцій.

“Для того, щоб розвинути навички учасників тренінгу у роботі з громадянами міст було проведено сесію по дизайн-мисленню,” – коментує проведення тренінгу Мар’ян Мельник, асистент проекту у регіональному відділі.

Методологія оцінки діяльності коаліцій допомогла зрозуміти їх сильні та слабкі сторони. На базі опитувань тренери підготували аналіз сприйняття коаліцій місцевими стейкхолдерами за такими факторами як впливовість, впізнаваність, експертність, та інші.

Разом з тим було проведено внутрішнє опитування серед ГО-членів коаліцій щодо того як вони самі оцінюють діяльність коаліції. ій раді, але про це мало хто знає. Оцінка діяльності коаліцій дозволила учасникам більш реалістично поглянути на проблеми в місті і на те, як комунікувати з людьми щодо вирішення міських проблем.