Новини

Про здобутки та подальшу співпрацю: в Тернополі відбулась нарада регіональних коаліцій

14 травня  представники регіональних коаліцій зустрілись разом в Тернополі для  координації спільних дій. Вони поділитися власними здобутками та викликами на шляху до впровадження реформ на місцях.

В результаті наради, одним з  напрямів подальшої роботи було визначено галузеву співпрацю між коаліціями та проведення спільного форуму. На зустрічі обговорили можливий формат такого форуму, в результаті якого представники регіональних коаліцій дізнаються про апробовані методи та форми імплементації змін громадськими організаціями. Подія також стане нагодою для регіональних коаліцій обговорити концепцію спільно розроблених практик.

“Важливо, що ми все частіше озвучуємо потребу у напрацюванні спільних рішень для їх адвокації. А подібні наради дозволяють запустити цей процес”, – голова секретаріату Тернопільського центру Реформ Марія Іщенко про нараду.

Плідна рефлексія,обговорення здобутків та викликів регіональних коаліцій  спільно з командою регіонального напряму Реанімаційного Пакету Реформ закріпив  необхідність подальшої співпраці, адже разом і зміни робити легше!