Новини

“Краще розуміючи їх – чіткіше усвідомлюєш те, що відбувається в нас”, – Іван Омелян про зустріч з білорусами та росіянами

23-26 травня в Литві відбувся INSPIRED/BY – захід, що вже десятий рік поспіль збирає разом активістів з України, Росії, Білорусі та Литви для обміну досвідом та мотивацією в питаннях розвитку громадянського суспільства на місцях та, водночас, підсилення потужної пульсації змін в регіонах та країнах.

Очільник напрямку регіонального розвитку Реанімаційного Пакету Реформ Іван Омелян провів серію тренінгів, на яких було обговорено принципи розбудов коаліцій та залучення громадян до адвокації змін на місцевому рівні.  На одній з дискусій Іван разом з учасниками обговорили, як зміни в Україні вплинуть на суспільно-політичне життя в Білорусі та Росії:

Ми багато спілкувались і разом думали як працювати в умовах, що склалися. Мене насправді надихнули білоруси. Якщо вони готові змінювати країну в таких умовах, то нам це сам Бог велів робити! Краще розуміючи їх чіткіше усвідомлюєш те що відбувається в нас. Тому вперед – до роботи!