Новини

“Комунікувати, не можна ігнорувати!” – в Харкові відбувся тренінг представників регіональних коаліцій

В  Харкові відбувся тренінг для представників чугуївської, харківської та сумської коаліції “Розбудова спроможності коаліцій. Дизайн твого міста”. Метою заходу стало вироблення розуміння потреб налагодження ефективної комунікації між громадськими організаціями і місцевими мешканцями, як своєрідними замовниками та, водночас, споживачами змін.

Учасники тренінгу вчились зовнішній та внутрішній оцінці якості діяльності коаліцій, прослухали лекцію про дизайн-мислення, засвоїли навички пошуку “зон росту” та навчились складати карти емпатії цільової аудиторії. Окрім теорії була присутня й практика, що відбувалася в режимі спілкування з випадковими громадянами міста. Це дало змогу застосувати отримані знання про основи вдалої комунікації на практиці. На завершення – обмін досвідом, планами та стратегіями змін.

Своїми враженнями ділиться один з тренерів,очільник напрямку регіонального розвитку Реанімаційного Пакету Реформ Іван Омелян: “Головний результат тренінгу для мене – конкретні плани посилення коаліцій, що були вироблені в результаті спільних рефлексій та дискусій”.


Тренінг організовано в рамках проекту “РПР та місцеві коаліції: синергія співпраці”, що виконується Інститутом громадянського суспільства спільно з коаліцією Реанімаційний Пакет Реформ (РПР) в рамках Програми сприяння громадській активності “Долучайся!”, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.