Новини

Активісти з Херсону, Миколаєва та Корсуня пройшли стажування в Києві

На початку вересня у Києві тижневе стажування пройшли 6 представників регіональних коаліцій з Херсону, Миколаєва та Корсуня. За час навчань учасники знайомилися з представниками громадських організацій та міжнародних організацій і переймали досвід їхньої роботи.

Важливим елементом програми є проведення презентацій роботи відділів Реанімаційного Пакету Реформ від працівників секретаріату. Під час презентацій та бесід учасники розпитують про механізми взаємодії всередині коаліції та назовні. Розповіли коаліціянтам про зміст роботи своїх відділів Ярина Бусол, керівниця комунікаційного відділу, Богдан Яцун, в. о. директора секретаріату, Василь Бабич, керівник міжнародного відділу та Денис Давиденко, адвокаційник.

 

В рамках стажування учасники зустрілися з представниками програм USAID «Долучайся!» та Взаємодія, а також побували в гостях у громадських організаціях Інститут громадянського суспільства, Dozorro, Центр демократії та верховенства права та Разом проти корупції. Стажери разом з колегами з інших організацій обговорили проектну діяльність їх організацій, напрями роботи та розповідали про роботу за цими напрямами на локальному рівні.

За підсумками стажування учасники обговорили можливості подальшої співпраці з керівником регіонального відділу Іваном Омеляном.

Стажування проводиться в рамках проекту “РПР та місцеві коаліції: синергія співпраці”, що виконується Інститутом громадянського суспільства спільно з коаліцією Реанімаційний Пакет Реформ (РПР) в рамках Програми сприяння громадській активності “Долучайся!”, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.