Де: У  приміщенні конференц-залу ресторану “Зірка” (м. Кропивницький, вул. Гагаріна, 1)

Мета:  На форумі відбудеться  обговорення результатів коаліції «Рада Експертів» та організацій-членів коаліції у просуванні та імплементації реформ, а також кращих практик відкритості та прозорості органів місцевої влади та органів місцевого самоврядування. Окрім того, буде презентовано регіональний аспект діяльності Реанімаційного Пакету Реформ.

 

Учасники:  відомі громадські діячі, представники органів влади та місцевого самоврядування Кропивниччини, а також гості зі столиці та інших регіонів.

Якщо ви хочете виступити на форумі: повідомте про це нашим організаторам до 1 червня 2019 року.

З питаннями та пропозиціями:  просимо звертатися за тел.: +380987483041 (Олена), +380996859300 (Юлія) або на email : presscentr5@gmail.com

З повагою,   Коаліція громадських організацій «Рада Експертів»

 

 

Захід відбуватиметься у рамках Проекту «Дорожня Карта Реформ Кропивницького», який втілюється «Прес-клубом Реформ» в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст цієї публікації є винятковою відповідальністю «Прес-Клубу Реформ» i не обов’язково відображає погляди USAID чи уряду США.