Події

16  серпня в м. Червонограді відбудеться семінар “Важливе про реформу ЖКГ ”. Учасники разом з профільним експертом Реанімаційного Пакету Реформ обговорять питання управління багатоквартирними будинками, розподілу комунальних послуг в багатоквартирних будинках, порядку надання житлової та комунальних послуг, порядку формування і встановлення тарифів на комунальні послуги, роботи наглядових рад як органів управління комунальними підприємствами. 

В першій частині семінару експерт групи «Реформа енергетичного сектору» РПР  Сергій Пінчук розповість про види управління багатоквартирним будинком і порядок визначення управителя. 

Також з 1 травня набрали чинності нові норми закону “Про житлово-комунальні послуги”. Про те, як змінилися взаємовідносини між споживачами та виконавцями комунальних послуг, що таке плата за абонентське обслуговування і як вона буде нараховуватися ー експерт розповість у другій частині семінару.

Для участі обов’язковою є реєстрація за посиланням.

Харчування і компенсація проїзду для учасників з інших населених пунктів Львівської області забезпечується організаторами. Усі деталі та програму семінару отримають зареєстровані учасники 15 серпня через е-mail.

Подія організовується спільно з Молодіжним ініціативним центром та Червоноградським місцевим центром надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Семінар організовано в рамках проекту “РПР та місцеві коаліції: синергія співпраці”, що виконується Інститутом громадянського суспільства спільно з коаліцією Реанімаційний Пакет Реформ (РПР) в рамках Програми сприяння громадській активності “Долучайся!”, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.