Рівне повинне мати комплексний підхід до питання безпеки дорожнього руху. Для цього, приймаючи будь-які рішення у цьому напрямку слід звертати увагу на існуючу ситуацію із безпекою дорожнього руху в місті та хороший досвід інших населених пунктів. Тож Рада реформ Рівного організовує тематичне обговорення цих питань з експертним середовищем.

Захід відбудеться у вівторок, 29 червня, о 10:00 годині у Інформаційно-освітньому просторі «INFOHUB» (м. Рівне, вул. Словацького, 3а).

Під час зустрічі Олена Пінчук, координаторка ініціативної групи “Рівне – місто дружнє до дитини”, презентує результати аналізу безпеки дорожнього руху у Рівному протягом 2018 – 2020 років.

Також плануємо поспілкуватися із Мирославом Федорківим, начальником управління комунальної політики Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради та Віктором Перловим, депутатом Вінницької міської ради про те:

  • Як організована робота виконавчих органів міської ради Франківська і Вінниці у сфері безпеки дорожнього руху у містах?
  • Який орган відповідає за безпеку руху у місті?
  • Які стратегічні документи регулюють в місті заходи, спрямовані на забезпечення безпеки дорожнього руху?
  • Яким чином проводиться облік місць концентрації дорожньо-транспортних пригод у містах?
  • Як організована робота координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху?

Всі учасники заходу зможуть задати питання спікерам щодо організації безпеки руху.

На завершення зустрічі спільно з представниками виконавчих органів влади, депутатами Рівненської міської ради, членами Координаційної ради з безпеки дорожнього руху, представниками патрульної поліції та зацікавленою громадськістю обговоримо, які заходи варто вжити в Рівному для покращення ситуації із безпекою руху.

Цей захід організовується Радою Реформ Рівного разом із Коаліцією Реанімаційний Пакет Реформ у рамках програми «Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст заходу є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди USAID або уряду США.

За детальнішою інформацією звертайтеся:

Олена Пінчук, координаторка ініціативної групи «Рівне – місто дружнє до дитини»,
тел. 067 360 32 96, e-mail: olena3000@gmail.com