13  травня в м. Хмельницькому відбудеться семінар, на якому учасники разом з профільним експертом з’ясують як створити наглядову раду при ЖКГ та які зміни щодо споживачів комунальних послуг відбудуться з травня 2019 року.

Експерт групи «Реформа енергетичного сектору» Реанімаційного Пакету Реформ, Сергій Пінчук розповість про види управління багатоквартирним будинком і порядок визначення управителя, а також інструменти контролю комунальних підприємств та створення наглядових рад.

1 травня вступають в дію нові норми закону “Про житлово-комунальні послуги”.  Про те, як зміняться взаємовідносини між споживачами та виконавцями комунальних послуг, що таке плата за абонентське обслуговування і як вона буде нараховуватися – експерт розповість у другій частині семінару.

Для участі обов’язковою є реєстрація за посиланням.

Дедлайн реєстрації: 11 травня

Харчування і компенсація проїзду для учасників з інших населених пунктів області забезпечується організаторами. Усі деталі та програму семінару отримають зареєстровані учасники.

Подія організовується у партнерстві з місцевою коаліцією Рада Реформ Хмельниччини.

Семінар організовано в рамках проекту “РПР та місцеві коаліції: синергія співпраці”, що виконується Інститутом громадянського суспільства спільно з коаліцією Реанімаційний Пакет Реформ (РПР) в рамках Програми сприяння громадській активності “Долучайся!”, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.