20 травня о 11:00 Програма сприяння громадській активності «Долучайся!» запрошує представників громадських організацій, преси, місцевої влади та небайдужих громадян взяти участь в дискусії «Особиста відповідальність чи обов’язок держави? Хто відповідальний за благополуччя сум’ян?» Захід відбудеться за підтримки Сумського прес-клубу та Коаліції Реанімаційний Пакет Реформ.

Під час події експерти обговорять рівень громадської активності мешканців Сумщини, спробують вияснити чи відповідає обізнаність з ініціативами фактичному залученню та як мешканці регіону ставляться до реформ та їх прогресу. Також, учасники отримають змогу порівняти показники Сумщини з даними Загальнонаціонального опитування Програми «Долучайся!» щодо громадського залучення та краще зрозуміти специфіку регіону. Під час дискусії всі охочі зможуть поставити питання запрошеним спікерам.

Спікерами події стануть:

  • Антоніна Кохан, директорка Департаменту комунікацій та інформаційної політики Сумської міської ради;
  • Максим Корнієнко, координатор Сумської Платформи Реформ;
  • Віктор Бобиренко, керівник експертної групи Бюро аналізу політики;
  • Дар’я Кумеда, регіональна представниця Програми сприяння громадській активності «Долучайся!» в Сумській області.

Модератор: Дмитро Кривошеєв, PR-менеджер Коаліції Реанімаційний Пакет Реформ

Під час заходу будуть представлені результати Загальнонаціонального опитування щодо громадського залучення для Сумської області.

Трансляція заходу відбуватиметься на сторінці Facebook Програми «Долучайся!»: https://www.facebook.com/usaidengage 

Захід організовано Програмою сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст заходу є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.