Події

23 травня у Славуті представники ОТГ обговорять наболілі питання з експертом з децентралізації Маркіяном Дацишином. На ньому учасники розглянуть питання необхідності стратегічного планування для ОТГ, стимулювання розвитку підприємницького потенціалу та обговорять поводження з побутовими відходами.

Після впровадження децентралізації місцеві органи самоврядування та новостворені ОТГ зіштовхнулись з великою кількістю питань, вирішення яких стає наріжним каменем у подальшому розвитку громади. Під час семінару з експертом з децентралізації представники ОТГ обговорять найгостріші проблеми, з якими вони зіштовхнулись.

Серед таких питань: шляхи посилення економічного розвитку, залучення інвестицій, освітній розвиток для генерування нових ідей та поводження з побутовими відходами.

Експерт відповість на питання учасників та обговорить можливі шляхи вирішення вищезазначених проблем на Славутчині.

Для участі у заході обов’язкова реєстрація за посиланням: http://bit.ly/2FydAYH

Організатори забезпечують учасників харчуванням та відшкодовують проїзд.

Семінар організовано в рамках проекту “РПР та місцеві коаліції: синергія співпраці”, що виконується Інститутом громадянського суспільства спільно з коаліцією Реанімаційний Пакет Реформ – РПР в рамках Програми сприяння громадській активності “Долучайся!”, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.