Проєктом «Найкращі практики місцевого самоврядування», що впроваджується місцевими Коаліціями за підтримки експертів Коаліції Реанімаційний Пакет Реформ, підготовленого проєкт Дорожньої карти реформ за напрямом «Транспорт». У рамках реалізації «Концепції розвитку річок та маломірного судноплавства у місті Миколаєві на 2019-2030 роки» відбудеться публічне обговорення стану місцевого регулювання пасажирських перевезень водним транспортом і напрацювання рекомендацій до підготовленої ДКР щодо впровадження реформ за напрямом «Транспорт» в місті Миколаєві.

Організатори: коаліція Миколаївської регіональної платформи реформ спільно з Миколаївською міською радою.

Спікери:

  • Віталій Луков – перший заступник Миколаївського міського голови.
  • Артем Ващиленко – експерт коаліції Миколаївської регіональної платформи реформ, голова Української Асоціації Центрів Підтримки Бізнесу.
  • Валерій Вєтров – експерт коаліції Миколаївської регіональної платформи реформ, представник Громадської ради при Державній регуляторній службі України.
  • Дмитро Іванов – депутат Миколаївської міської ради, директор «Артель ЛТД»
  • Андрій Волік – заступник генерального директора ТОВ СП «НІБУЛОН» з будівництва, експлуатації флоту та безпеки судноплавства

У заході візьмуть участь представники місцевої влади, комунальних та громадських організацій, академічної спільноти, власники маломірних суден, інші зацікавлені сторони.

Заплановано презентацію з подальшим публічним обговоренням Дорожньої карти реформ, направлених на напрацювання механізмів регулювання пасажирських перевезень водним транспортом, зокрема у місті Миколаєві, за участі Коаліції провідних громадських організацій та експертів Коаліції РПР.

Метою Круглого столу є визначення короткострокових і перспективних заходів щодо розробки та впровадження механізмів регулювання пасажирських перевезень водним транспортом на прикладі міста Миколаїв. Результати обговорення будуть взяті для подальшого опрацювання.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном +38 067 821 13 43

Цей захід організовується Миколаївською регіональною платформою реформ разом із Коаліцією Реанімаційний Пакет Реформ у рамках програми «Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст заходу є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди USAID або уряду США.