Події

Просто про складне: у Черкасах розкажуть все про медичну реформу

Коли: 24 липня 2019 року 0 13:00

Де: м. Черкаси (місце проведення та інші деталі отримають зареєстровані учасники)

24 липня у Черкасах відбудеться семінар по комунікації реформ «Медична реформа для пацієнтів: зміни, наслідки та відповідальність», під час якого учасники дізнаються про:

  • види медичної допомоги в умовах реформи та перехідного етапу до запровадження державних фінансових гарантій медичного обслуговування
  • первинну медичну допомогу у т.ч. програму «Доступні ліки» та е-рецепт
  • екстрену медичну допомогу
  • вторинну (спеціалізовану) медичну допомогу (амбулаторно-поліклінічну).
  • роботу Національної служби здоров’я України (НСЗУ), Центру громадського здоров’я, програми «Доступна медицина» 

Для участі обов’язковою є реєстрація за посиланням: http://bit.ly/MedReformTe 

Дедлайн реєстрації: 22 липня

Харчування і компенсація проїзду для учасників з інших населених пунктів області забезпечується організаторами. Усі деталі та програму семінару отримають зареєстровані учасники.

Довідково: Євген Прилипко – консультант та експерт з питань eHealth, керівник напрямку eHealth ГО «Платформа здоров‘я», директор з розвитку Порталу для пацієнтів EuroMD.com.ua, дійсний член ГС «Українська Асоціація «Комп’ютерна Медицина» (УАКМ), координатор проекту «Школа Сімейного Лікаря» в рамках національної програми «Доступна медицина».

Семінар організовано спільно з «ОГО-Черкаси» в рамках проекту «РПР та місцеві коаліції: синергія співпраці», що виконується Інститутом громадянського суспільства спільно з коаліцією Реанімаційний Пакет Реформ – РПР в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.